Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Просимо оцінити роботу адміністрації школи
Всього 41 людина

Комплексне самооцінювання якості освітньої діяльності за 2021-2022 навчальний рік

Дата: 25 листопада 2022 о 11:29
Автор: Кочмар О. А.

УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки України

Черкаської міської ради

Департамент освіти та гуманітарної політики

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25

Черкаської міської ради Черкаської області

вул.  Нарбутівська 206, м. Черкаси, 18030, тел. 73-16-92

е-mail: school25_ck@ukr.net Код ЄДРПОУ 25728145

Комплексне самооцінювання

якості освітньої діяльності

за 2021-2022 навчальний рік

       Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області здійснює свою діяльність на підставі статті 53 Конституції України, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Постанов Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року», «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898 «Про затвердження державного стандарту базової середньої освіти», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за № 1111/35394, Статуту Черкаська загальноосвітня школи І-ІІІ № 25, та забезпечує одержання учнями повної загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів, які ґрунтуються на засадах особистісно орієнтованого і компетентнісного навчання та виховання, зумовлюють чітке визначення результативної складової засвоєння змісту базових дисциплін.

       Метою освіти у закладі є різнобічний розвиток, національно-патріотичне  виховання і соціалізація дитини, формування у неї навчальних, соціальних, загальнокультурних і предметних компетентностей, цінностей громадянського суспільства, особистісний розвиток учнів з орієнтацією на продовження навчання, формування креативності і критичного мислення, творчих здібностей, набуття життєвих компетентностей, необхідних для самовизначення й усвідомленого вибору подальшого життєвого шляху. Управління закладом спрямовано на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів за новим Державним стандартом «Нова українська школа», удосконалення змісту освітнього процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей учасників освітнього процесу, подальше впровадження профільного навчання. З метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих здібностей, фізичного і морального здоров’я учнів, виконання державного стандарту, забезпечується теоретична і практична підготовка з предметів навчального плану.

       Комунальний заклад освіти «Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області» з п’ятиденним режимом роботи.

       Юридична адреса закладу освіти: 18030, місто Черкаси, вулиця Нарбутівська 206, тел. 73-16-92, 73-16-93.

       Школу засновано у 1975 році (будівля складається з 3-х поверхів). Адміністрація школи разом із колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази. В закладі підтримуються  безпечні умови для роботи і навчання, проводиться ремонт навчальних кабінетів відповідно  до норм та вимог сьогодення, заклад оснащується  новим сучасним обладнанням. В закладі освіти функціонує 34 навчальних кабінетів різного предметного спрямування. Забезпеченість закладу меблями 100%. Більшість кабінетів і класних кімнат відповідає типовим перелікам та вимогам навчальних програм. В школі є 2 майстерні, актова та 2 спортивних зали, шкільна та міська дитяча бібліотеки, 2 спортивних майданчики, медичний кабінет. Обладнано 2 навчально-комп’ютерні класи, ресурсна кімната для дітей з ООП (13 учнів в 7 інклюзивних класах), обладнана мультимедійною дошкою, комп’ютером, принтером, іншим спеціалізованим обладнанням для корекційних занять. 

       У школі створена локальна мережа Інтернет, існує власний WEB-сайт, соціальна сторінка Facebook.

       У закладі функціонує 2 музеї: музей військово-історичного профілю та шкільний геологічний музей.

           В закладі освіти встановлена система відео спостереження та система пожежної сигналізації.

         Педагогічним колективом закладу освіти проведено певну роботу щодо збереження й розвитку шкільної мережі. У школі навчаються 22 класи, із них 1 - 4х – 10 класів (265 учнів), 5 – 9х – 10 класів (292 учнів), 10 -11х – 2 класи (60 учнів). Мова навчання – українська. Протягом року працюють 2 групи подовженого дня з середньою наповнюваністю 30 осіб.

       Профільне  навчання в закладі організовано для  10-К та 11-К класів – філологічний профіль (українська мова та література).

        Освітній процес забезпечують 43 педагоги, з них: мають педагогічне звання «учитель-методист» - 9 (21 %), педагогічне звання «старший учитель» - 6  (14%);  мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 18 (42%), «спеціаліст першої категорії» – 2 (5%), «спеціаліст другої категорії»  – 7 (16%),  «спеціаліст» -16 (37%).

       Відповідно до Законів України «Про освіту» (стаття 41, частини 3 ст.48) та «Про повну загальну середню освіту» (стаття 42), Порядку проведення моніторингу якості освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України 16 січня 2020 року № 54, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2020 року за № 154/34437, Методики оцінювання освітніх і  управлінських процесів ЗЗСО, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у ЗЗСО» від 30.11.2020 №1480, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Черкаської міської ради Черкаської області та з метою розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти у школі, постійного підвищення якості освітньої діяльності, використання системного підходу до здійснення моніторингу на всіх етапах освітнього процесу у школі було проведено комплексне вивчення й самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямами:

  • Освітнє середовище в школі;
  • Система оцінювання результатів навчання здобувачів освіти;
  • Педагогічна діяльність;
  • Управлінські процеси.

        Відповідно до наказу по школі від 05 січня 2021 року № ____ «Про створення робочих, моніторингових груп та проведення комплексного самооцінювання за чотирма напрямками» були створені робочі моніторингові групи, до складу яких увійшли представники педагогічного, учнівського та батьківського колективів. Члени робочих груп були ознайомлені з критеріями, індикаторами оцінювання освітньої діяльності за напрямами; проведено навчання з членами робочих груп щодо визначення і аналізу відповідного компоненту системи забезпечення якості. Членами груп були підготовлені опитувальні анкети (у googl формах), за якими проведено опитування учасників освітнього процесу (результати опитування подано у Додатку). Результати анкетування були проаналізовані та підведені підсумки самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності за 2021-2022 навчальний рік. Результати самооцінювання були подані у вигляді узагальненої таблиці оцінювання критеріїв, індикаторів внутрішньої системи забезпечення якості освіти та розглянуті на засіданнях педагогічної ради.

Узагальнена таблиця оцінювання критеріїв, індикаторів внутрішньої системи забезпечення якості освіти 2020-2021 навчальний рік

Критерії оцінювання

Індикатори оцінювання

Резул ьтати оціню вання

1. Освітнє середовище закладу освіти

Вимога/Правило 1.1. Забезпечення здорових, безпечних і  комфортних   умов навчання та праці

1.1.1. Приміщення і територія закладу освіти є безпечними та комфортними для навчання та праці

1.1.1.1.  Облаштування території закладу та розташування приміщень є безпечними

В

  1.1.1.2. У закладі освіти забезпечується комфортний повітряно-тепловий режим, належне освітлення, водопостачання. Водовідведення, опалення, прибирання приміщень, облаштування та утримання туалетів, дотримання питного режиму, дотримуються санітарногігієнічні вимоги

В

1.1.1.3. У закладі освіти забезпечується раціональне використання приміщень і комплектування класів (з урахуванням чисельності здобувачів освіти, їх особливих освітніх потреб, площі приміщень)

В

1.1.1.4. У закладі освіти є робочі (персональні робочі) місця для педагогічних працівників та облаштовані місця відпочинку для учасників освітнього процесу

Д

1.1.2. Заклад освіти забезпечений навчальними та іншими приміщеннями з відповідним обладнанням, що необхідні для реалізації освітньої програми

1.1.2.1. У закладі освіти є приміщення, необхідні для реалізації освітньої програми та забезпечення освітнього процесу

Д

1.1.2.2. Частка навчальних кабінетів початкових класів, фізики, хімії, біології, інформатики, майстерень/кабінетів трудового навчання (обслуговуючої праці), спортивної та актової зал, інших кабінетів, які обладнані засобами навчання відповідно до вимог законодавства та освітньої програми

Д

1.1.3. Учні та працівники закладу освіти обізнані з  вимогами охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правилами поведінки в умовах надзвичайних ситуацій і дотримуються їх

1.1.3.1. У закладі освіти проводяться навчання/інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій

В

1.1.3.2. Учасники освітнього процесу дотримуються вимог щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки, у тому числі в умовах надзвичайних ситуацій

Д

1.1.4. Працівники обізнані з правилами поведінки в разі нещасного випадку з учнями та працівниками закладу освіти чи раптового погіршення їх стану здоров’я і вживають необхідних заходів у таких ситуаціях

1.1.4.1. У закладі освіти проводяться навчання/інструктажі педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги, реагування на випадки травмування або погіршення самопочуття дітей та працівників під час освітнього процесу

В

1.1.4.2. У разі нещасного випадку педагогічні працівники та керівництво закладу діють у встановленому законодавством порядку

В

1.1.5. У закладі освіти створюються умови для харчування учнів та  працівників

1.1.5.1. Організація харчування у закладі освіти сприяє формуванню культури здорового харчування у здобувачів освіти

Д

1.1.5.2. Частка учасників освітнього процесу, які задоволені умовами харчування

Д

1.1.6. У закладі освіти створюються умови для безпечного використання мережі Інтернет, в учасників освітнього процесу формуються навички безпечної поведінки в Інтернеті

1.1.6.1. У закладі освіти застосовуються технічні засоби та інші інструменти контролю за безпечним користуванням мережею Інтернет

Д

1.1.6.2. Учасники освітнього процесу поінформовані закладом освіти щодо безпечного використання мережі Інтернет

Д

1.1.7. У закладі освіти застосовуються підходи для адаптації та інтеграції учнів до освітнього процесу, професійної адаптації працівників

1.1.7.1. У закладі освіти налагоджено систему роботи з адаптації та інтеграції здобувачів освіти до освітнього процесу

Д

1.1.7.2. Заклад освіти сприяє адаптації педагогічних працівників до професійної діяльності

Д

Вимога/ правило 1.2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінаці

1.2.1. Заклад освіти планує та реалізує діяльність щодо запобігання будьяким проявам дискримінації, булінгу в закладі

1.2.1.1. Керівник та працівники закладу дотримуються вимог нормативно-правових актів щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання ньому. У закладі освіти розроблено план заходів із запобігання та протидії булінгу

В

1.2.1.2. У закладі освіти реалізуються заходи із запобігання проявам дискримінації

В

1.2.1.3. Частка здобувачів освіти і педагогічних працівників, які вважають освітнє середовище безпечним і психологічно комфортним

Д

1.2.1.4.Педагогічні працівники закладу освіти проходять навчання, ознайомлюються з нормативно-правовими документами щодо виявлення ознак булінгу, іншого насильства та запобігання йому

В

1.2.1.5. Заклад освіти співпрацює з представниками правоохоронних органів, іншими фахівцями з запитань запобігання та протидії булінгу

В

1.2.2. Правила поведінки учасників освітнього процесу в закладі освіти забезпечують дотримання етичних норм, повагу до гідності, прав і свобод людини

1.2.2.1. У закладі освіти оприлюднені правила поведінки, спрямовані на формування позитивної мотивації у поведінці учасників освітнього процесу та реалізацію підходу, заснованого на правах людини

В

1.2.2.2. Учасників освітнього процесу, ознайомлених із правилами поведінки у закладі освіти

В

1.2.2.3. Учасники освітнього процесу дотримуються прийнятих у закладі освіти правил поведінки

Д

1.2.3. Керівник та заступник керівника (далі керівництво) закладу освіти,  педагогічні працівники протидіють булінгу, іншому насильству, дотримуються порядку реагування на їх прояви

1.2.3.1. З метою запобігання різним проявам насильства (у закладі освіти та/або вдома) здійснюється аналіз причин відсутності здобувачів освіти на заняттях та вживаються відповідні заходи

В

1.2.3.2. Заклад освіти реагує на звернення про випадки булінгу

В

1.2.3.3. Психологічна служба (практичний психолог, соціальний педагог) закладу освіти здійснює системну роботу з виявлення, реагування та запобігання булінгу, іншому насильству (діагностування, індивідуальна робота, тренінгові заняття)

В

1.2.3.4. Частка здобувачів освіти (в тому числі із соціально-вразливих груп), які в разі потреби отримують у закладі освіти психолого-соціальну підтримку

В

1.2.3.5. Заклад освіти у випадку виявлення фактів булінгу та іншого насильства повідомляє органи та служби у справах дітей, правоохоронні органи

В

Вимога /правило 1.3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

1.3.1. Приміщення та територія закладу освіти облаштовується з урахуванням принципів універсального дизайну та/або розумного проистосування

 

1.3.1.1.У закладі освіти забезпечується архітектурна доступність території та будівлі

Д

1.3.1.2. У закладі освіти забезпечуються розумні пристосування для дітей з особливими освітніми потребами, приміщення (туалети, їдальня, облаштування коридорів, навчальних кабінетів) і територія (доріжки, ігрові, спортивні майданчики) адаптовані до використання всіма учасниками освітнього процесу

Д

1.3.1.3. У закладі освіти наявні та використовуються ресурсна кімната, дидактичні засоби для осіб з особливими освітніми потребами

В

1.3.2. У закладі освіти застосовуються методики та технології роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

1.3.2.1. Заклад освіти забезпечений асистентом вчителя, практичним психологом, вчителем-дефектологом, іншими фахівцями для реалізації інклюзивного навчання (у разі потреби)

В

1.3.2.2. У закладі освіти забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу(у разі потреби), педагоги володіють та застосовують методи, прийоми, технології роботи із здобувачами освіти із особливими освітніми потребами

В

1.3.2.3. Педагогічні працівники застосовують форми, методи, прийоми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

В

1.3.2.4. У закладі освіти налагоджено співпрацю педагогічних працівників з питань соціалізації, навчання дітей з особливими освітніми потребами (створення команди психолого-педагогічного супроводу, розроблення індивідуальної програми розвитку

В

1.3.3. Заклад освіти взаємодіє з батьками, іншими законними представниками (далі батьки) осіб з особливими освітніми потребами, фахівцями інклюзивно-ресурсного центру, залучає їх до необхідної підтримки дітей під час здобуття освіти

1.3.3.1. У закладі освіти індивідуальна програма розвитку розроблена за участі батьків та створені умови для залучення асистента дитини в освітній процес

В

1.3.3.2. Заклад освіти співпрацює з інклюзивно-ресурсним центром щодо психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

В

1.3.4. Освітнє середовище мотивує учнів до оволодіння ключовими компетентностями та наскрізними уміннями, ведення здорового способу життя

1.3.4.1. У закладі освіти формуються навички здорового способу життя (харчування, гігієна, фізична активність) та екологічно доцільної поведінки в учнів

Д

1.3.4.2. Простір закладу освіти, обладнання, засоби навчання сприяють формуванню ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів

Д

1.3.5. У закладі освіти створено простір інформаційної взаємодії та соціально-культурної

комунікації учасників освітнього процесу (бібліотека, інформаційно-ресурсний центр тощо)

1.3.5.1. Простір і ресурси бібліотеки  використовуються для індивідуальної, групової, проєктної та іншої роботи у рамках освітнього процесу, різних форм комунікації учасників освітнього процесу

Д

1.3.5.2. Ресурси бібліотеки використовуються для формування інформаційно-комунікаційної компетентності здобувачів освіти

Д

2. Система оцінювання здобувачів освіти

Вимога/правило 2.1. Наявність системи оцінювання результатів навчання учнів, яка забезпечує справедливе, неупереджене, об’єктивне та доброчесне оцінювання

2.1.1. Учні отримують від педагогічних працівників інформацію про критерії, правила та процедури оцінювання  результатів навчання

2.1.1.1. У закладі оприлюднюються критерії, правила та процедури оцінювання навчальних досягнень

Д

2.1.1.2. Частка здобувачів освіти, які в закладі освіти отримують інформацію про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень

Д

2.1.2. Система оцінювання в закладі освіти сприяє реалізації компетентнісного підходу до навчання

2.1.2.1. Частка педагогічних працівників, які застосовують систему оцінювання, спрямовану на реалізацію компетентнісного підходу

Д

2.1.3. Учні вважають оцінювання результатів навчання справедливим, неупередженим,  об’єктивним, доброчесним

2.1.3.1. Частка учнів, які вважають оцінювання результатів їх навчання у закладі освіти справедливим неупередженим,  об’єктивним, доброчесним

Д

Вимога/правило 2.2. Систематичне відстеження результатів навчання кожного учня та надання йому (за потреби) підтримки в освітньому процесі

2.2.1. У закладі освіти здійснюється аналіз результатів навчання учнів

2.2.1.1. У закладі освіти систематично проводяться моніторинги результатів навчання учнів

В

2.2.1.2. За результатами моніторингів здійснюється аналіз результатів навчання учнів, стану освітньої діяльності, приймаються рішення щодо їх коригування

Д

2.2.2. У закладі освіти впроваджується система формувального оцінювання

2.2.2.1. Педагогічні працівники за допомогою оцінювання відстежують особистісний поступ здобувачів освіти, формують у них позитивну самооцінку, відзначають досягнення, підтримують бажання навчатися, запобігають побоюванням помилитися

В

Вимога/правило 2.3. Спрямованість системи оцінювання на формування в учнів відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання

2.3.1. Заклад освіти сприяє формуванню в учнів відповідального ставлення до результатів навчання

2.3.1.1. Педагогічні працівників надають учням необхідну допомогу в навчальній діяльності

Д

2.3.1.2. Частка учнів, які відповідально ставляться до процесу навчання, оволодіння освітньою програмою

Д

2.3.2. Заклад освіти забезпечує самооцінювання та взаємооцінювання учнів

2.3.2.1. Учителі в системі оцінювання навчальних досягнень використовують прийоми самооцінювання та взаємооцінювання здобувачів освіти

Д

3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти

Вимога/правило 3.1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів

3.1.1. Педагогічні працівники планують свою діяльність, аналізують її результативність

3.1.2. Педагогічні працівники застосовують освітні технології, спрямовані на формування в учнів ключових компетентностей і умінь, спільних для всіх компетентностей

3.1.1.1. Частка вчителів, які використовують перспективне, календарно-тематичне планування, що відповідає освітній програмі закладу освіти. Педагогічні працівники планують освітній процес, об'єктивно оцінюють його результативність

3.1.2.1. Частка педагогічних працівників, які використовують освітні технології, (у тому числі й інформаційно-комунікаційні) спрямовані на оволодіння учнями ключовими компетентностями та уміннями, спільними для всіх  компетентностей

В

В

3.1.3. Педагогічні працівники беруть участь у формуванні та реалізації індивідуальних освітніх траєкторій учнів (за потреби)

3.1.3.1. Педагогічні працівники беруть участь у розробленні індивідуальних освітніх траєкторій ( складають завдання, перевіряють роботи, надають консультації, проводять оцінювання навчальних досягнень тощо) та відстежують їх результативність

В

3.1.4. Педагогічні працівники створюють та/або використовують освітні ресурси (електронні презентації,

відеоматеріали, методичні розробки, веб-сайти, блоги тощо)

3.1.4.1. Частка педагогічних працівників, які створюють та використовують власні освітні ресурси, мають публікації професійної тематики та оприлюднені методичні розробки

Д

3.1.5. Педагогічні працівники сприяють формуванню суспільних цінностей в учнів у процесі їхнього навчання, виховання та розвитку

3.1.5.1. Учителі, які використовують зміст предмету (курсу), інтегрованих змістових ліній для формування суспільних цінностей, виховання патріотизму

Д

3.1.6. Педагогічні працівники використовують інформаційно-комунікаційні (цифрові) технології в освітньому процесі

3.1.6.1. Частка педагогічних працівників, які застосовують інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі

В

Вимога/правило 3.2. Постійне підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників

3.2.1.Педагогічні працівники забезпечують власний професійний розвиток і підвищення кваліфікації, у тому числі щодо методик роботи з особами з особливими освітніми потребами

3.2.1.1. Частка педагогічних працівників закладу освіти, які обирають різні види, форми і напрямки підвищення рівня своєї професійної майстерності

Д

3.2.2. Педагогічні працівники

здійснюють інноваційну освітню діяльність, беруть участь у освітніх проектах, залучаються до роботи як освітні експерти

3.2.2.1. Педагогічні працівники беруть участь в інноваційній роботі (розроблення/адаптація

впровадження освітніх технологій, експериментальна робота), ініціюють та/або реалізують освітні проекти

Д

Вимога/правило 3.3. Налагодження співпраці з учнями, їх батьками, працівниками закладу освіти

3.3.1. Педагогічні працівники діють на засадах педагогіки партнерства

3.3.1.1. Частка здобувачів освіти, які вважають, що їх думка має значення (вислуховується, враховується) в освітньому процесі

Д

3.3.1.2. Частка педагогічних працівників, які використовують форми роботи, спрямовані на формування партнерських взаємин з учнями із застосуванням особистісно орієнтованого підходу

В

3.3.1.3. У закладі всі співробітники працюють у партнерстві один з одним

Д

3.3.2. Педагогічні працівники співпрацюють з батьками учнів з запитань організації освітнього процесу, забезпечують постійний зворотній зв’язок

3.3.2.1. У закладі освіти налагоджена конструктивна комунікація педагогічних працівників із батьками учнів в різних формах та напрямах роботи, що сприяє досягненню мети-організації освітнього процесу на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаєморозуміння, співпраці.

Д

3.3.3 У закладі освіти існує практика педагогічного наставництва, взаємонавчання та інших форм професійної співпраці

3.3.3.1. Педагогічні працівники надають методичну підтримку колегам, обмінюються досвідом (консультації, навчальні семінари, майстер-класи, конференції, взаємовідвідування занять, наставництво, публікації тощо)

Д

Вимога/правило 3.4. Організація педагогічної діяльності та навчанняучнів на засадах академічної доброчесності

3.4.1. Педагогічні працівники під час провадження педагогічної та наукової (творчої) діяльності дотримуються академічної доброчесності

3.4.1.1. Педагогічні працівники діють на засадах академічної доброчесності

В

3.4.2. Педагогічні працівники сприяють дотриманню академічної доброчесності учнів

3.4.2.1. Частка педагогічних працівників, які інформують учнів про правила дотримання академічної доброчесності

В

4. Управлінські процеси закладу освіти

Вимога/правило 4.1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених завдань

4.1.1. У закладі освіти затверджено стратегію його розвитку, спрямовану на підвищення якості освітньої діяльності

4.1.1.1. Стратегія розвитку закладу освіти відповідає особливостям і умовам його діяльності (тип закладу, мова навчання, територія обслуговування, формування контингенту здобувачів освіти, обсяг та джерела фінансування), передбачає заходи з підвищення якості освітньої діяльності

В

4.1.2. У закладі освіти річне планування та відстеження його результативності здійснюються відповідно до стратегії його розвитку

4.1.2.1. Річний план роботи закладу освіти реалізує стратегію його розвитку

В

4.1.2.2. Учасники освітнього процесу залучаються до розроблення річного плану роботи закладу освіти

Д

4.1.2.3. Керівник та органи управління закладу освіти аналізують реалізацію річного плану роботи та у разі потреби коригують його

В

4.1.2.4. Діяльність педагогічної ради закладу освіти спрямовується на реалізацію річного плану роботи і стратегії розвитку закладу

В

4.1.3. У закладі освіти здійснюється самооцінювання якості освітньої діяльності на основі стратегії (політики) і процедур забезпечення якості освіти

4.1.3.1. Заклад освіти розробляє та оприлюднює документ, що визначає стратегію (політику) і процедури забезпечення якості освіти

В

4.1.3.2. У закладі освіти здійснюється періодичне (не рідше одного разу на рік) самооцінювання якості освітньої діяльності відповідно до розроблених або адаптованих у закладі процедур

Д

4.1.3.3. Учасники освітнього процесу залучаються до самооцінювання якості освітньої діяльності

Д

4.1.4. У закладі освіти здійснюється планування та реалізація заходів для розвитку закладу освіти, його матеріально-технічної бази

4.1.4.1. Керівництво закладу вживає заходів для створення належних умов діяльності закладу ( зокрема, вивчає стан матеріально-технічної бази, планує її розвиток, звертається із відповідними клопотаннями до засновника, здійснює проектну діяльність)

Д

Вимога/правило 4.2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

4.2.1. Керівництво закладу освіти,його заступники сприяють  створенню психологічно комфортного середовища, яке забезпечує конструктивну взаємодію учнів, їх батьків, педагогічних та інших працівників закладу освіти та взаємну довіру

4.2.1.1 Частка учасників освітнього процесу, які задоволені загальним психологічним кліматом у закладі освіти і діями керівництва щодо формування відносин довіри та конструктивної співпраці між ними

Д

4.2.1.2. У закладі освіти забезпечується доступ учасників освітнього процесу, представників місцевої громади до спілкування із керівництвом (особистий прийом, звернення, використання сучасних засобів комунікації)

Д

4.2.1.3. Керівництво закладу вчасно розглядає звернення учасників освітнього процесу та вживає відповідних заходів реагування

В

4.2.2. Заклад освіти оприлюднює інформацію про свою діяльність на відкритих загальнодоступних ресурсах

4.2.2.1. Заклад освіти забезпечує змістовне наповнення та вчасне оновлення інформаційних ресурсів закладу (інформаційні стенди, сайт закладу освіти/інформація на сайті засновника, сторінки у соціальних мережах)

ВП

Вимога/правило  4.3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

4.3.1. Керівник закладу освіти формує штат закладу, залучаючи кваліфікованих педагогічних та інших працівників відповідно до штатного розпису та освітньої програми

4.3.1.1. У закладі освіти укомплектовано кадровий склад (наявність/відсутність вакансій)

Д

4.3.1.2. Частка педагогічних працівників закладу освіти, які працюють за фахом

Д

4.3.2. Керівництво закладу освіти мотивує педагогічних

працівників до підвищення якості освітньої діяльності, саморозвитку, здійснення інноваційної освітньої діяльності

4.3.2.1. Керівництво закладу освіти застосовує заходи матеріального та морального заохочення до педагогічних працівників

Д

4.3.3. Керівництво закладу освіти сприяє підвищенню кваліфікації педагогічних працівників

4.3.3.1. Керівництво закладу створює умови для постійного підвищення кваліфікації, чергової та позачергової атестації, добровільної сертифікації педагогічних працівників

В

4.3.3.2. Частка педагогічних працівників, які вважають, що керівництво закладу сприяє їхньому професійному розвиткові

Д

Вимога/правило 4.4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, ухвалення  управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

4.4.1. У закладі освіти створюються умови для реалізації прав і обов’язків учасників освітнього процесу

4.4.1.1. Частка учасників освітнього процесу, які вважають, що їхні права в закладі освіти не порушуються

В

4.4.2. Управлінські рішення приймаються з урахуванням пропозицій учасників освітнього процесу

4.4.2.1. Частка учасників освітнього процесу, які вважають, що їхні пропозиції враховуються під час прийняття управлінських рішень

Д

4.4.3. Керівництво закладу освіти створює умови для розвитку громадського самоврядування

4.4.3.1. Керівництво сприяє участі громадського самоврядування у вирішенні запитань щодо діяльності закладу освіти

Д

4.4.4. Керівництво закладу освіти сприяє виявленню громадської активності та ініціативи учасників освітнього

процесу, їхньої  участі в житті місцевої громади

4.4.4.1. Керівництво закладу підтримує освітні та громадські ініціативи учасників освітнього процесу, які спрямовані на сталий розвиток закладу та участь у житті місцевої громади (культурні, спортивні, екологічні проекти, заходи)

В

4.4.5.Організація освітнього процесу

враховує вікові особливості учнів, відповідає їхнім освітнім потребам

4.4.5.1. Режим роботи закладу освіти враховує потреби учасників освітнього процесу, особливості діяльності закладу

В

 

4.4.5.2. Розклад навчальних занять забезпечує рівномірне навчальне навантаження відповідно до вікових особливостей учнів

Д

4.4.5.3. Розклад навчальних занять у закладі освіти сформований відповідно до освітньої програми

В

4.4.6. У закладі освіти створюються умови для реалізації індивідуальних освітніх траєкторій учнів

4.4.6.1. Керівництво закладу освіти забезпечує розроблення та затвердження індивідуальних навчальних планів, використання форм організації освітнього процесу відповідно до потреб здобувачів освіти

В

Вимога/правило 4.5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності

4.5.1. Заклад освіти впроваджує політику академічної доброчесності

4.5.1.1. Керівництво закладу освіти забезпечує реалізацію заходів щодо формування академічної доброчесності та протидії фактам її порушення

В

4.5.1.2. Частка здобувачів освіти та педагогічних працівників, які поінформовані щодо дотримання академічної доброчесності

В

4.5.2. Керівництво закладу освіти сприяє формуванню в учасників освітнього процесу негативного ставлення до корупції

4.5.2.1. Керівництво закладу освіти забезпечує проведення освітніх та інформаційних заходів, спрямованих на формування в учасників освітнього процесу негативного ставлення до корупції

В

Досягнення в освітній діяльності й управлінських процесах закладу (сильні сторони):

  • усі навчальні кабінети мають науково-методичне забезпечення, необхідним для реалізації освітньої програми;
  • кабінети початкової школи повністю забезпечені наочно-дидактичним матеріалом та технічними засобами навчання;
  • застосовуються підходи для адаптації та інтеграції  учнів до освітнього процесу, професійної адаптації працівників;
  • заклад освіти планує та реалізує діяльність щодо запобігання будь-яким проявам дискримінації, булінгу в закладі;
  • здійснюється систематичний аналіз результатів навчання учнів та діяльності педагогічних працівників;
  • педагогічні працівники забезпечують власний професійний розвиток;
  • окремі вчителі мають оприлюднені публікації на сайті закладу, методичні розробки, авторські навчальні матеріали; деякі вчителі формують педагогічне портфоліо; на засіданнях педагогічних рад, методичних об’єднань відбувається обмін досвідом між вчителями, проходить місячник педагогічної майстерності;
  • організована співпраця з батьками учнів з запитань організації освітнього процесу, забезпечено постійний зворотний зв’язок;
  • адміністрація школи формує штат закладу, залучаючи кваліфікованих працівників, сприяє підвищенню їх кваліфікації;
  • режим роботи закладу враховує вікові особливості учнів, відповідає їхнім освітнім потребам, забезпечує умови для реалізації прав і обов’язків учасників освітнього процесу;
  • керівництво закладу освіти сприяє формуванню в учасників освітнього процесу негативного ставлення до корупції;
  • проводяться моніторинги навчальних досягнень учнів для порівняння навчальних досягнень учнів з різних предметів;
  • адміністрація школи забезпечує комфортні умови для навчання дітей з ООП (інклюзивне навчання);
  • педагогічними працівниками закладу пройшли відповідне навчання щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;

Проблеми, що потребують вирішення (слабкі сторони):

  • навчальні кабінети для учнів 5-11 класів частково забезпечені інтерактивними комплексами;
  • кабінети початкової школи не мають під’єднання до мережі Інтернет;
  • потребує покращення впровадження в закладі експертної діяльності (розробники та експерти тестових завдань, експертиза підручників, навчальних програм, участь у сертифікації вчителів).

Унесення змін до стратегії розвитку закладу освіти (за потреби):

  • стратегія розвитку закладу має реалізовуватися через систему планування;  основою такої системи планування є річний план, розроблений

відповідно до стратегії розвитку та освітньої програми, що визначає інші напрями діяльності розвитку закладу освіти;

  •  стратегія розвитку закладу відповідає особливостям і умовам діяльності закладу (тип закладу, мова навчання, територія обслуговування, формування контингенту здобувачів освіти).

 

Визначення шляхів удосконалення освітніх та управлінських процесів:

  • поліпшити моніторинг виконання поставлених цілей і завдань, формувати відносини довіри, прозорості дотримання етичних норм, ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку;
  • організувати освітній процес на засадах людиноцентризму, приймати управлінські рішення на основі конструктивної співпраці, взаємодії закладу з місцевою громадою, політики академічної доброчесності.

Визначення заходів для функціонування системи, підвищення якості освітньої діяльності та подальшого розвитку закладу:

  • ефективно планувати педагогічну діяльність, використовувати сучасні освітні підходи до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів, постійно підвищувати професійну компетентність та майстерність, співпрацювати зі учнями, їх батьками, організовувати педагогічну діяльність та навчання учнів на засадах академічної доброчесності;
  • забезпечити підтримку адміністрацією закладу освітніх та громадських ініціатив учасників освітнього процесу, які спрямовані на сталий розвиток закладу та участь у житті місцевої громади;
  • спланувати механізм залучення додаткових коштів для здійснення таких ідей та пропозицій.

Освітнє середовище закладу освіти

Система оцінювання результатів навчання здобувачів освіти;

Педагогічна діяльність;

Управлінські процеси.

Відповіді учнів

  1. З яким настроєм Ви зазвичай ідете до школи?                        (615 відповідей)

     2. Як Ви почуваєтеся у школі, гімназії, ліцеї?                                 (615 відповідей)

    3. Вас задовольняє розклад занять?                                                   (615 відповідей)

      4. Якщо розклад занять не задовольняє, то чому?

5. Як Ви оціните за 4-бальною шкалою наступні твердження:    (615 відповідей)

(1 – дуже погано … 4 – відмінно)

 6.Чи є харчування, яке пропонує шкільна їдальня, смачним та корисним(здоровим)?                                                                                              (615 відповідей)

Якщо ви не харчуєтеся у шкільній їдальні, то з якої причини?

7. Чи інформують Вас учителі, керівництво школи щодо правил охорони праці, техніки безпеки під час занять, пожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій?                                                                     (615 відповідей)

                                                                                        

8. Чи використовується під час навчання та позаурочних заходів: (615 відповідей)

9. Звідки Ви отримуєте інформацію про те, що таке булінг, інші форми насильства?

10. Чи траплялося з Вами за останній рік у школі або за її територією на

регулярній основі щось із наступного:                                                (615 відповідей)

10.1. Психологічне насильство (крик, залякування, тролінг, маніпуляції, приниження, кепкування).

так     - 3%;   ні – 97%

Якщо так, то від кого зазнавали психологічного насильства?

(можна обрати декілька варіантів відповідей):

директор  -                                                            заступник(и) директора -

класний керівник    -                                             учителі -

одноклассники     -   2%                                        інші учні школи- 1%

технічний персонал школи    -                             батьки інших учнів -

інші особи (вкажіть, будь ласка, хто саме)-

10.2. Фізичне насильство (побиття, завдання шкоди здоров’ю, штовхання).

Так   -4%;    ні – 96%

Якщо так, то від кого зазнавали фізичного насильства?

(можна обрати декілька варіантів відповідей):

директор  -                                                заступник(и) директора-

класний керівник -                                   учителі -

одноклассники – 3%                                інші учні школи -1%

технічний персонал школи -                   батьки інших учнів -

інші особи (вкажіть, будь ласка, хто саме)-

10.3. Економічне насильство (вимагання грошей, відбирання їжі, особистих речей).

так -3%;           ні-97%

Якщо так, то від кого зазнавали економічного насильства? (можна обрати декілька варіантів відповідей):

Директор -                                               заступник(и) директора-

класний керівник-                                   учителі -

одноклассники -1%                                 інші учні школи -2%

технічний персонал школи-                   батьки інших учнів -

інші особи (вкажіть, будь ласка, хто саме)

11. Якщо Ви потерпали від випадків булінгу/цькування (систематичні, регулярні дії чи бездіяльність дорослих або інших учнів, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві) чи стали його свідком, то до кого Ви звертались за допомогою у школі (гімназії, ліцеї)? (можна обрати декілька варіантів відповідей)                                                                               (615 відповідей)

12. Керівництво школи (гімназії, ліцею) доступне та відкрите до спілкування (коли у Вас є якась пропозиція або проблема, Ви можете прийти до директора та поспілкуватися)?  

                                                                                                                          (615 відповідей) 

так - 80%                        переважно так- 20%

переважно ні -0%                 ні -0%

13. Керівництво школи (ліцею, гімназії) реагує на Ваші звернення (пропозиції, скарги)?                                                                                                         (615 відповідей)

92% -так, звернення приймаються і розглядаються;

8% -так, звернення приймаються, однак лише деякі з них розглядаються;

0% - у школі не практикується розгляд звернень;

0% - мені нічого не відомо про можливість звернення до керівництва школи

14. У Вашій школі розроблено правила поведінки? Чи ознайомлені Ви з ними та чи дотримуєтеся їх? (615 відповідей)

  

15. Чи дотримуються Ваші права у закладі освіти?                               (615 відповідей)

 Так -87%                                     переважно так-13%

  переважно ні  -  0                         ні-0

16. Якщо Ваші права у закладі освіти порушуються, то які саме і в чому це проявляється?

17. Чи інформує Вас заклад про те, як безпечно користуватисяІнтернетом?

                                                                                                                           (615 відповідей)

87% -так, проводяться інформаційні заходи;

13% -так, проводяться інформаційні заходи лише під час уроків інформатики;

0% -ні, заходи не проводились, але я дотримуюся загальноприйнятих правил безпечного користування мережею Інтернет;

0%- жодних заходів не проводилося

18. Наскільки Ви погоджуєтеся з наступними твердженнями?           (615 відповідей)

19. Ви отримуєте інформацію про критерії, правила оцінювання навчальних досягнень?                                                                                                    (615 відповідей)

88% - так, отримую;

12% - так, отримую, але тільки у разі звернення до вчителя;

0% -не отримую, навіть у разі звернення до вчителя, користуюсь інформацією з офіційних джерел;

0% - не отримую.

20. Наскільки вчителі справедливо оцінюють Ваші навчальні досягнення?

                                                                                                                         (615 відповідей)

21. Наскільки доступно вчителі пояснюють і аргументують виставлення оцінок?  

                (615 відповідей)                                                                                                             

22. Чи здійснюєте Ви самооцінювання результатів своєї роботи під час  занять?  

   (615 відповідей)                                                                                                        

так, постійно  -46%                                                   здебільшого так – 54%

23. В яких формах Ви зазвичай отримуєте зворотний зв’язок від вчителів щодо Вашого навчання?                                                                                             (615 відповідей)

24. У школі оцінюють Ваші результати навчання з метою:                     (615 відповідей)

25. Від кого (чого) залежать Ваші результати навчання?                     (615 відповідей)

(можна обрати декілька варіантів відповідей)

           26. Ваша думка вислуховується і враховується вчителями під час проведення уроків?  

             (615 відповідей)                                                                                                    

          

27. Вкажіть твердження, з яким Ви найбільше погоджуєтесь:          (615 відповідей)

28. Чи проводяться з Вами бесіди про важливість дотримання академічної доброчесності: неприпустимість списування та плагіату, необхідність вказувати джерела інформації, які використовуються тощо?

 (можна обрати декілька варіантів відповідей)                                      (615 відповідей)

29. З якою метою Ви відвідуєте шкільну бібліотеку (інформаційно-ресурсний центр)? (можна обрати декілька варіантів відповідей)                                       (615 відповідей)

                 

30. Оберіть питання, у вирішенні яких Ви брали участь?              (615 відповідей)

(можна обрати декілька варіантів відповідей)

31. В яких ініціативах (заходах, проєктах, подіях тощо) Ви берете участь?

                                                                                                                        (615 відповідей)

               

32. Найчастіше участь у вищезазначених заходах Ви брали:         (615 відповідей)

33. Які позаурочні заходи організовуються у школі?

(можна  обрати декілька варіантів відповідей)                                           (615 відповідей)                                                                                    

            

34. Як Ви отримуєте інформацію про діяльність школи та про події, які в ній відбуваються? (можна обрати декілька варіантів відповідей)                (615 відповідей)

35. У яких формах вчителі та керівництво інформують Вас про негативнее ставлення до корупції? (можна обрати декілька варіантів відповідей)    (615 відповідей)

                

Відповіді батьків

1. У якому настрої Ваша дитина зазвичай іде до школи:      (220 відповідей)

2. З чим Ви пов’язуєте небажання Вашої дитини йти до школи?     (220 відповідей)

0%- упереджене ставлення з боку вчителя (вчителів);

1%- -взаємини з однокласниками;

0% - взаємини з іншими учнями школи;

0% - упереджене ставлення з боку з адміністрації школи;

інше (вкажіть, що саме)

3.У Вашої дитини виникали проблеми з адаптацією у закладі освіти? (220 відповідей)

0% - так                                              0 % -  переважно так

8% - іноді                                            92% - ні,ніколи

4. Вам завжди вдається поспілкуватися з керівництвом закладу освіти і досягти взаєморозуміння?                                                                                              (220 відповідей)

98% - так                                        2 % -  переважно так

0% - іноді ні,                                    0 % -  ніколи

5. Учителі справедливо оцінюють навчальні досягнення Вашої дитини?

                                                                                                                               (220 відповідей)

6. Ви отримуєте інформацію про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень учнів?                                                                        (220 відповідей)

7. Педагоги закладу освіти забезпечують зворотний зв’язок із Вами?  (220 відповідей)

8. Ви задоволені загалом організацією освітнього процесу в школі?     (220 відповідей)

 9. На чию допомогу Ви найчастіше розраховуєте в школі у розв’язанні проблемних ситуацій з дитиною?                                                                         (220 відповідей)

10. Як Ви оціните освітнє середовище за 4-бальною шкалою?        (220 відповідей)

    11. Ваша дитина харчується у закладі освіти?                   (220 відповідей)

12. Якщо Ваша дитина харчується у школі, то наскільки Ви задоволені харчуванням?                                                                              (220 відповідей)

13. Якщо Ви незадоволені організацією харчування у школі, то вкажіть,

що саме є причиною (можна обрати кілька варіантів відповідей):

  • асортимент буфету;
  • режим харчування (короткотривалі перерви, що не дають
  • можливості для прийому їжі);
  • інше (вкажіть, будь ласка, що сааме

14. Чи проводиться у закладі освіти робота з батьками щодо: (220 відповідей)

 

15. Якщо Ви звертались із приводу випадків булінгу, якою була реакція закладу?

0% - проблема вирішувалась конструктивно і подібних випадків більше не траплялося;

0% - проблема вирішувалась конструктивно;

0% - реакція на звернення була формальною;

0% - звернення не розглянуто;

100% - я не звертався/зверталася;

інше (вкажіть, будь ласка, що саме)

 16. Чи ознайомлені Ви з правилами поведінки, прийнятими у закладі, та чи дотримуєтеся їх?                                                                           (220 відповідей)

100%  -ознайомлений/на і приймаю;

0% - ознайомлений/на, але не приймаю;

0% - мене не влаштовують правила поведінки через порушення прав дітей;

0% - нічого не знаю про правила поведінки.

17. Ви отримуєте інформацію про діяльність закладу освіти             (220 відповідей)

(можна обрати кілька варіантів відповідей):

18. Чи порушуються Ваші права учасника освітнього процесу?      (220 відповідей)

100% - практично не порушуються;

0%- -інколи порушуються, але це вирішується;

0% - інколи порушуються і це не вирішується;

0% - систематично порушуються.

19. Школа враховує думку батьків під час ухвалення важливих управлінських рішень?                                                                                                               (220 відповідей)

98%-так, завжди                                            2%-  частково враховує

0% - переважно не враховує                              0%- не враховує

20. Чи вчасно розглядалися Ваші звернення до керівництва та вживалися

відповідні заходи реагування на них?                                                         (220 відповідей)

0% - так, звернення розглядалися вчасно, заходами реагування цілком задоволений/а;

0% - так, звернення розглядалися вчасно, заходами реагування переважно задоволений/а;

0% - так, звернення розглядалися вчасно, заходами реагування незадоволений/а;

0% -  ні, звернення не розглядалися вчасно, заходи реагування не вживалися;

100% - я не звертався/не зверталася до керівництва зі зверненням

Відповіді педагогів

(40 відповідей)

1. Яку тематику для професійного зростання Ви обирали упродовж останніх 5 років? (можна обрати кілька варіантів відповідей)

                 

2.За якими формами відбувалося підвищення Вашої професійної кваліфікації?

(можна обрати кілька варіантів відповідей)

                  

3. У закладі освіти створено умови для постійного підвищення кваліфі-

кації педагогів, їхньої чергової та позачергової атестації, добровільної

сертифікації тощо?

Так-100%        переважно так-0%       переважно ні-0%         ні-0%

4. Що перешкоджає Вашому професійному розвитку? (можна обрати

кілька варіантів відповідей)

опір з боку керівництва;

0% - відсутність матеріального заохочення з боку керівництва;

0% - недостатня матеріально-технічна база;

0% - погані умови праці;

100% - жодних перешкод;

інше (вкажіть, що саме)

5. Які джерела/ресурси Ви використовуєте під час розроблення календарно-тематичного планування? (можна обрати кілька варіантів відповідей)

6. Яку підтримку Ви надаєте здобувачам освіти у їхньому навчанні?

7. Для оцінювання здобувачів освіти Ви використовуєте: (можна обрати кілька варіантів відповідей)

8. Які критерії оцінювання Ви використовуєте для предмета (предметів),

які викладаєте?

0% - розробляю власні, зокрема спільно з дітьми;

30% - адаптую критерії МОН до умов роботи закладу;

70% - використовую виключно рекомендації МОН;

0% - вважаю, що критерії мені не потрібні.

9. Як здобувачі освіти дізнаються про критерії, за якими Ви оцінюєте їхні

навчальні досягнення? (можна обрати кілька варіантів відповідей)

10. Чи спостерігаєте Ви особистісний поступ здобувачів освіти? І з чим він пов’язаний?

11. Що Ви робите для того, щоб запобігати випадкам порушень академічної доброчесності серед здобувачів освіти (списування, плагіат, фальсифікація тощо)? (можна обрати кілька варіантів відповідей)

12. Що саме Ви робите для забезпечення академічної доброчесності у своїй професійній діяльності?

13. Вкажіть, у який спосіб Ви поширюєте власний педагогічний досвід?

14. Які форми комунікації з батьками Ви використовуєте?

(можна обрати кілька варіантів відповідей)

50% - батьківські збори;

50% - індивідуальне спілкування з батьками;

0% - не бачу сенсу у комунікації з батьками;

інше (вкажіть, що саме)

15. Ви задоволені умовами праці у закладі?

98% - цілком задоволений/на;

2% - переважно задоволений/на;

0% - переважно незадоволений/на;

0% - незадоволений/на.

16. Якщо Ви незадоволені умовами праці, то що, на Вашу думку, потребує

покращення?

17. Ви задоволені мотиваційними заходами, які практикуються у закладі освіти?

18. Психологічний клімат закладу освіти сприяє співпраці педагогів?

98% - так, у закладі створено всі умови для співпраці;

2% - загалом так, але співпраця переважно є ситуативною;

0% - загалом ні, співпраця з колегами практично відсутня;

0% - психологічний клімат закладу не сприяє співпраці

19. Наскільки Ви погоджуєтесь із твердженнями:

20. Вас задовольняють умови організації харчування у закладі?

21. У закладі освіти розроблено правила поведінки та учасники освітнього процесу дотримуються їх?

98% - правила поведінки у закладі освіти розроблено, учасники освітнього процесу ознайомлені з ними та дотримуються їх;

2% - правила поведінки у закладі освіти розроблено, учасники освітнього процесу ознайомлені з ними, але не завжди дотримуються їх;

0% - правила поведінки у закладі освіти розроблено, але учасники освітнього процесу не ознайомлені з ними;

0% - у закладі освіти відсутні правила поведінки.

22. Чи надходили до Вас звернення/повідомлення від учнів про булінг впродовж останнього навчального року?

0% - так, я отримувала/отримував декілька повідомлень;

0% - так, я отримувала/отримував не більше одного повідомлення;

100% - не отримувала/отримував жодного повідомлення;

0% - не цікавилась/цікавився даним питанням.

23. Чи зустрічались Ви з випадками мобінгу (булінгу на робочому місці) за останній рік роботи?

0% - так, постійно відчуваю мобінг щодо себе;

0% - так, випадки мобінгу траплялися декілька разів за останній рік;

100% - ні, такого не траплялося;

0% - не розумію, про що це.

24. Якщо Ви зустрічались із випадками мобінгу щодо себе, то від кого?

25. У закладі освіти реагують на Ваші звернення про випадки булінгу та мобінгу?

0% - так, завжди;

0% - переважно так;

0% - переважно ні;

0% - ні, ніколи;

100% - таких випадків не було.

26. У закладі освіти проводиться навчання, просвітницька робота за участі відповідних служб/органів/організацій для учасників освітнього процесу з метою виявлення ознак булінгу (цькування) та запобігання його проявам?

100% - так, регулярно проводяться із усіма учасниками освітнього процесу;

0% - так, проводяться регулярно, але тільки для учнів;

0% - так, проводяться, але не частіше ніж 1-2 рази на рік;

0% - у закладі освіти не проводяться подібні інформаційні заходи.

27. Зазначте, в розробленні яких документів Ви брали участь: (можна обрати кілька варіантів відповідей)

28. Оцініть діяльність педагогічної ради закладу освіти:

29. У закладі освіти проводяться навчання/інструктажі з охорони праці,

безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, інструктажі з домедичної допомоги?

100% - так, регулярно проводяться навчання та інструктажі;

0% - проводяться виключно інструктажі;

0% - все зводиться до підпису в журналах;

0% - вперше чую про такі заходи.

                            

30. У закладі освіти розроблено алгоритм дій у разі нещасного випадку з

учасниками освітнього процесу? Ви дотримуєтесь його?

100% - алгоритм дій розроблено, усі педагогічні працівники дотримуються його у разі нещасного випадку;

0% - алгоритм дій розроблено, але я з ним не ознайомлений/на;

0% - алгоритм дій розроблено, але я ним не користуюся, навіть за потреби;

0% - не володію інформацією.

31. У закладі освіти проводяться інформаційні, освітні заходи, спрямовані на формування негативного ставлення до корупції?

100% - так, проводяться з усіма учасниками освітнього процесу;

0% - так, проводяться, але тільки для здобувачів освіти;

0% - можуть проводитися лише за бажанням учасників освітнього процесу;

0% - у закладі не проводяться подібні заходи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.