ХАРЧУВАННЯ 2024

Дата: 29 грудня 2023 о 09:29, Оновлено 29 грудня 2023 о 09:32

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Черкаської міської ради Черкаської області; 18030, Україна , Черкаська обл., Черкаси, вул.Нарбутівська,206; код за ЄДРПОУ – 25728145; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування

3.Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-25-014323-a

4.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до таких послуг. Заплановано організовувати харчування в закладах загальної середньої освіти міста за формою мультипрофільне меню «Страва на вибір». Для забезпечення виконання норм харчування, визначених постановою КМУ від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» розроблене чотиритижневе сезонне меню з можливістю вибору страви, що погоджене в Черкаському міському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2024 рік, становить 3 917 312,00 грн.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 917 312,00 грн.

7.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: згідно рішення Черкаської міської ради від 09.11.2021 №13-13 «Про затвердження Програми організації харчування у закладах загальної середньої освіти комунальної власності міста Черкаси на 2022-2024 роки» зі змінами, внесеними рішенням Черкаської міської ради від 30.11.2023 №49-5. За програмою орієнтовна вартість харчування в день одного учня для вікової категорії 6-11 років становить 64,84 грн., для учнів 11-14 років – 67,84 грн., для учнів 14-18 років – 69,79 грн.