Вас вітає Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25

Date: 18 червня 2020 о 14:58, Refreshed 18 червня 2020 о 21:16
242 view

Розпочинаючи з 1975 року кожного дня вона гостинно відкриває свої двері для дітей та дорослих : учнів, вчителів, працівників закладу, радо вітає своїх гостей.

Очолює колектив директор школи Кочмар Ольга Анатолівна. Його помічники заступники: Плахтій Наталія Анатоліївна – заступник директора з навчальної частини, Мисько Лідія Миколаївна – заступник директора з виховної роботи.

Завжди вислухають, прийдуть на допомогу практичний психолог – Григорьєва Вікторія , соціальний педагог – Василевська Олена, а організують позакласні заходи – Гуржій Ольга Михайлівна, наш педагог-організатор.

Вибрати цікаву книгу, дібрати потрібний науковий матеріал можна, завітавши до шкільної бібліотеки. Нам прийде на допомогу  бібліотекар.

16 техпрацівників, людей, які постійно дбають про чистоту та охайність нашої оселі. Їх незмінний наставник – Бабич К.О., завгосп школи.

Честь і хвала вам наші наставники! За ваші відкриті серця і працьовиті руки!

Приємно навчатись у школі, відчуваєш себе затишно. На сьогодні в шкільній родині –425 учнів. Кожен день життя додає нам часточку мудрості. Кожен цей день ми намагаємося наповнити цікавим життям. З такою метою і діє в школі учнівський парламент .

Ми – учні сьогодення часто запитуємо себе: «А я? Що доброго я зробив для людей? Що зроблю завтра?», «Друзі, починаймо з себе». Ці слова є девізом учнівського Парламенту ЗОШ №25, де є Міністерство культури, Міністерство по роботі з молоддю, Міністерство дисципліни і порядку, Міністерство з питань спорту і туризму, Міністерство освіти. Робимо шкільне життя цікавим і змістовним.

А в нас теж є організація, вірніше, яка має ніжну назву – Барвінкова. Вона нараховує . Разом з Барвінком ми мандруємо по різних станціях: м. Всеукраїнськ, ст. Театральна, галявина Козацька, ріка Пісенна, ст. Чомучок і ст. Всезнайок. Весело і цікаво мандрувати і разом з тим все пізнавати.

Україна – держава європейська. А ми – «Діти Європи». Саме таку назву носить шкільний євро клуб, творчим, натхненним керівником, якого є Мотуз Людмила Іванівна.

Традиційними в школі є: КВК, конкурси кліпів, конкурси агітбригад, виставки тематичних плакатів, малюнків, проведення тематичних вечорів, спортивних змагань.

Стали традиційними заходи щодо розвитку творчих здібностей дітей: «Попелюшка», «Чарівниця», «Веснянка», «Снігова королева»; спортивно-розважальні заходи: «Котигорошко», «Богатирська наша сила», «12 подвигів Геракла».

Традиційним став інтелектуальний конкурс «Учень року».

Учні та вчителі нашої школи є активними учасниками міських, обласних та всеукраїнських конкурсів і предметних олімпіад, Малої академії наук.

Пам'ять – жива! Музей Бойової слави, який носить ім’я випускника школи Ігоря Куба нова один з кращих в місті.

Виховує нас дружби і любові сила.

І ми відкриті майбуття дивам!

І 25 школа й наша Україна

Обоє рідні нам!

Comments:
Only authorized users can leave comments.